Obec Hartmanice

Hartmanická muzika vznikla na sklonku roku 2010. Její první vystoupení bylo 18.12.2010 na poslední leči v Hartmanicích. V sestavě, tak jak ji znáte dnes, jsme teprve od ledna roku 2011, kdy se k nám přidala Olinka, poslední členka kapely. Většinu našeho repertoáru tvoří známé lidové písně. Do repertoáru také postupně zařazujeme písně moderní, abychom tak mohli vyhovět vašim požadavkům.

Rádi Vám zahrajeme na svatbě, pouťových tanečních zábavách, plesech, masopustních veselicích a různých oslavách ...

Něco z historie

Historie kapely ovšem sahá až do roku 1993. Tehdy na popud občanů Hartmanic ( přesněji Františka Nováčka - Vacíka ) bylo první vystoupení zakládajících členů (Luďka a Pavla Nečasových) na zahrávání u stavění máje. Kapelu tehdy tvořili pouze dva členové, kteří hráli pod názvem  "Blatská dvojka".
  Od roku 2006 se toto duo nazývalo "Blatskou muzičkou". V tomto roce se totiž kapela rozrostla o nového člena, harmonikáře Martina Kubíčka. Ten v současné době hraje také na tenor. Postupně od roku 2007 přistupovali další muzikanti - VL. Suda (tuba), Fr. Nováček (alt saxofon) a posledním členem-členkou byla Olga Vitoušková nyní Kubíčková  (zpěv, klávesy). Samozřejmostí je, že téměř všichni členové kapely zpívají.

DEMO ukázky

Já jsem synek svobodný

U okénka jsem stával

V neděli odpoledne