Obec Hartmanice

Hartmanická muzika vznikla na sklonku roku 2010. Její první vystoupení bylo 18.12.2010 na poslední leči v Hartmanicích. V sestavě, tak jak ji znáte dnes, jsme teprve od ledna roku 2011, kdy se k nám přidala Olinka, poslední členka kapely. Náš repertoár tvoří známé lidové písně jak jihočeské, tak i moravské či autorské. Náš repertoár tvoří také písně taneční -  pop-rockové, abychom mohli vyhovět vašim požadavkům.

Rádi Vám zahrajeme na svatbě, pouťových tanečních zábavách, plesech, masopustních veselicích a různých oslavách ... Na menších akcích Vám zahrajeme samozřejmě i v menším obsazení.

Něco z historie

Historie kapely ovšem sahá až do roku 1993. Tehdy na popud občanů Hartmanic ( přesněji Františka Nováčka - Vacíka ) bylo první vystoupení zakládajících členů (Luďka a Pavla Nečasových) na zahrávání u stavění máje. Kapelu tehdy tvořili pouze dva členové, kteří hráli pod názvem  "Blatská dvojka".
  Od roku 2006 se toto duo nazývalo "Blatskou muzičkou". V tomto roce se totiž kapela rozrostla o nového člena, harmonikáře Martina Kubíčka. Ten v současné době hraje také na tenor. Postupně od roku 2007 přistupovali další muzikanti - VL. Suda (tuba), Fr. Nováček (alt saxofon) a posledním členem-členkou byla Olga Vitoušková nyní Kubíčková  (zpěv, klávesy). Samozřejmostí je, že téměř všichni členové kapely zpívají.

DEMO ukázky

Já jsem synek svobodný

U okénka jsem stával

V neděli odpoledne