Členové

Kdo tu hraje

Luděk Nečas
Ludek

V kapele hraje na bicí (už jen občas), převážně zpívá a jako řidič profesionál se chopil i funkce řidiče. Narodil se 24.3.1975 v Táboře. Od narození žije
v Hartmanicích. Je ženatý a má dvě děti, dceru a syna.
Luděk je vyučen elektromechanikem v SOUE - Hluboká nad Vlt. Od svých 19-ti let pracuje jako řidič do roku 2013. Poté se několik let živil co by podnikatel. V současné době ho spokojeného můžete potkat, jak brázdí silnice s autobusem malým či velkým.  Jeho zálibou je hudba a jízda s čímkoliv, co má více než 4 kola.

Kapela o něm říká: I muži mají své dny

 

 

Pavel Nečas, heligonka, zpěvPavel Nečas

Hraje na heligonku a zpívá. Narodil se 20.10.1976 v Č. Budějovicích. Do svých 19-ti let žil v Hartmanicích. Poté se oženil a nyní žije ve Vlastiboři. Má dvě dcery. Je vyučen truhlářem v SOU Písek. V současné době pracuje jako hlavní mistr. Jeho zálibou je pití dobrého piva a hojné pojídání šmakujícího, ale hlavně masitého jídla. Rád také různé masité a alkoholické  PAMLSKY  vyrábí. 

Kapela o něm říká: Kdo maže, ten jede...

 

 

 

 

 

Martin
Martin Kubíček -  kapelník

Hraje na baskřídlovku a harmoniku. Narodil se 20.10.1987 v Táboře a bydlí ve Březnici. Vystudoval SPŠ elektrotechnickou v Č. Budějovicích a v roce 2013 dokončil studium na VŠ v oboru elektroenergetiky. Nyní pracuje jako vedoucí montér. S dechovou hudbou začal ve 12 letech v Mládežnickém dechovém orchestru Temelín. Jeho koníčkem je již jen pasivní sport a aktivní muzika. Je ženatý. V roce 2014 se mu narodila dcera Adélka a v roce 2016 druhá dcera Olinka.

Kapela o něm říká: "Hlavně nevymejšlej!"

On říká :  "Tak jsme to zkusili - no"   

 

 

 

Franta

František Nováček

V kapele hraje na alt saxofon. Narodil se 22.11.1983
v Písku, žije v Hartmanicích. Je vyučen v SOŠ strojní ve Velešíně jako obráběč kovů. V současné době pracuje jako brusič nástrojů ve firmě Mikrona Týn nad Vltavou. Od roku 1993 je členem Blaťáckého souboru  Ševětín. V roce 2000 jako teaneger vstoupil do řad Jihočeské Vlachovky na pozici B klarinetu.Od roku 2013 je též členem  Keramičky. Je stále svobodný. Jeho zálibou je muzika a jeho Jawa 250, rád poslouchá Babouky a také s nimi v současné době aktivně vystupuje - jako alternace B a Es klarinetu. 

Kapela o něm říká: Tichá voda břehy mele

 

 

 

 

Olinka

Olga Kubíčková 

Hraje na akordeon, klávesy a zpívá.  Narodila se 8.8.1982 v Č. Budějovicích. Od narození doposud žije v Týně nad Vltavou a  ve Březnici. Vystudovala konzervatoř v Českých Budějovicích obor akordeon. V současné době pracuje jako učitelka v Základní umělecké škole v Týně nad Vltavou. Její zálibou je hudba a návštěva kulturních akcí jakéhokoliv druhu.Je vdaná. V roce 2014 se jí narodila dcera Adélka a v roce 2016  druhá dcera Olinka. Ne, není to náhoda. :-D Zdá se, že na pozicích zpěvaček nám vyrůstá nové zastoupení.

Kapela o ní říká: Občas nás k tomu zpěvu i pustí

 

 

 

 

VladislavVladislav Suda ml.

Vláďa hraje na tubu a nezpívá. Narodil se 26.5.1989 v Táboře, žije v Čenkově u Malšic. Po ukončení studia na JČU v Č. Budějovicích začal ( KONEČNĚ )  pracovat. Je zaměstnán jako učitel na ZŠ. Od roku 2010 je stálým členem dechové hudby Keramička. Jeho zálibou je sledování sportovních výsledků, je svobodný. Jediný tubista, který dokáže jednou rukou surfovat na internetu a druhou hrát  :-)

Kapela o něm říká: Velký filozof (filozofie - "nauka o věcech zbytečných")

Co říká on -  to nelze publikovat.

 

 

 

LiborLibor Mengler

Libor hraje na bicí a do kapely jsme ho angažovali v roce 2018.